Игорь (lebedinsky2) wrote,
Игорь
lebedinsky2

Иллюзия украинскости.

Откуда есть пошли украинцы? Существует "научный" взгляд на эту проблему:

Михайло Відейко: “55% українців походять від трипільців”

Михайло Відейко - кандидат історичних наук, науковий співробітник Інституту археології НАНУ та НаУКМА. Він один із тих, хто знає найбільше таємниць Трипілля, тому що 35 років працює з Трипільською культурою (вырванные годы).

У этого, прости Господи, ученого брала интервью некая Анна Данько:

Цитата:"- Перше, про що хочу поговорити – не так про історію, як про сьогодення, адже сьогодні унікальні пам’ятки Трипільської культури просто цинічно знищуються людьми. Я знаю, що ви особисто рятували ці залишки з-під ковшів екскаваторів.

- Це робиться кожного дня. Всім відомо, що є таке гарне місце біля Києва, як Конча- Заспа. Там є чудова дамба, де роблять постійні намиви, а потім засипають чорноземом і роблять чудові клумби. А звідки береться той чорнозем – нікого не обходить. Виявляється, він береться з-під Обухова у тих місцях, де колись Вікентій Хвойко розкопував трипільські поселення. Принаймні, я знаю одне поселення, з якого на площі кілька гектарів знятий чорнозем і вивезений із усім, що в ньому є. А це – безцінні артефакти! Все це вивезено на клумби по всій Київській області. І ніхто цього не може зупинити".

Таким образом чернозем попал в категорию бесценного артефакта и трогать его низзя! Дальше еще интересней:


Цитата: "Кожен кілограм цукру, який ми з’їдаємо – нищить залишки Трипільської культури. А що таке цукор – це буряк, а буряк – це глибока оранка на землях Черкащини та Чернігівщини".

Опомнитесь, люди, и перестаньте жрать сахар, берегите трипольскую культуру!

Цитата: "До речі, перша українська виставка за океаном була не скіфського золота, а виставка Трипілля у Вашингтоні у 1993 році. І не де-небудь, а у виставковій залі Міжнародного валютного фонду. Тоді всі гроші, які виділялися на фінансування нашого посольства, були "кинуті" на її організацію. Все пройшло просто супер, але ніхто не знає, як дружина посла, щоб укластися у кошторис, скуповувала дешеве шампанське у магазинах.

Зараз йде робота над тим, аби організувати виставку в Канаді – у Монреалі. Там Королівський музей виділив 2 млн доларів для її організації. Єдине - тут є така небезпека: якщо ми будемо "пробивати", що ми найперші та найдавніші – на нас дивитимуться як на ненормальних людей з нездоровим глуздом. Цей патріотизм має бути більш тверезішим".

Маразм международного уровня! Слава Богу, сам "ученый" это отчасти признает. Интересно, что самым важным в деятельности посольства оказалась организация никому не нужной выставки...

И, наконец, мировое открытие пана Михайла:

Цитата: "Ось, наприклад, щодо родоводу. Фактично, простежити його за метриками неможливо. Але є ДНК, в якому закодовані всі наші предки, особливо за материнською лінією майже від Адама. Сьогодні, після таких аналізів, ми можемо сказати, що в Україні 55% населення щодо материнської лінії ведуть свої коріння від трипільців".

Поистине мировая сенсация! Ему удалось добыть ДНК самого Адама? Или откопал в вечной мерзлоте труп трипольца? Хотя откуда взялась вечная мерзлота под Обуховом? И каким образом он высчитал эти 55%?
Хотя, для свидомых это не суть важно. Главное, что 45% жителей Украины - неправильные украинцы (теперь научно доказано)!


Источник: http://www.aratta-ukraine.com/text_ua.php?id=1024
Tags: Свидомый бред
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments